Nawigacja

Koło plastyczne

ROK 2019

"Przyszłość w nauce, nauka w przyszłości"- konkurs plastyczny w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie

Kategoria I-III klasa:

II miejsce- Julia Mądrala

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Anioł" 2019, Dom Kultury Dorożkarnia w Dzielnicy  M.ST. Warszawy

Kwalifikacja do wystawy- Magdalena Zawada lat 8

Kwalifikacja do wystawy- Nikola Kotoniak lat 11

 

XI Ogólnopolskie Biennale Plastyczne "Rok Polski w Tradycji i Obyczajach", Pałac Młodzieży w Warszawie

Nagroda-Izabela Bochenek lat 12


ROK 2018

IV Ogólnopolski konkurs Plastyczny dla Dzieci "WAKACJE" w Jeleniej Górze

Moje wymarzone wakacje- I Grupa (5-7 lat):

Nagroda-Weronika Biela lat 7

Moje wymarzone wakacje- II Grupa (8-10 lat):

Nagroda- Lena Gaweł lat 9

Nagroda- Oliwia Marek lat 9

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Anioł" 2018, Dom Kultury Dorożkarnia w Dzielnicy  M.ST. Warszawy

Wyróznienie, kategoria 7-11 lat:

Julia Mądrala lat 8 

Kwalifikacja do wystawy, kategoria 4-6 lat:

Liliana Dobosz lat 6


ROK 2017

IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt."Jesienne duszki i leśne skrzaty" Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie

Laureatka Aleksandra Światłoń

 

III Ogólnopolski konkurs Plastyczny dla Dzieci "WAKACJE" w Jeleniej Górze

Wakacje moich marzeń- II Grupa (8-10 lat):

Nagroda- Julia Mądrala lat 8

Wyróżnienie- Barbara Malina lat 10

 

XI Międzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży „SILEZIANY’2017”

Nagroda II stopnia:

Weronika Garbień lat 11

Kwalifikacje do wystawy:

Weronika Garbień lat 11

Izabela Piegza lat 11

Aleksandra Skzypek lat 11

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Folklor w duszy gra”

Kategoria I-III klasa:

I miejsce- Weronika Garbień

III miejsce- Julia Mądrala

VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w  Kolorach” – ŚWIAT WIELKICH I MAŁYCH KOTÓW.

Kategoria malarstwo:

Kwalifikacja do wystawy- Julia Mądrala, lat 7

 

Gminny Konkurs Kartek, Stroików i Pisanek Wielkanocnych

Kategoria stroiki:

III miejsce- Basia Malina

Kategoria kartki świąteczne:

III miejsce- Natalia Wiśnicz

Wyróżnienie: Anna Lipińska, Wiktor Nędza


ROK 2016

X Ogólnopolskie Biennale Plastyczne

Nagroda- Weronika Garbień, lat 8

Nagroda- Anna Kiebzak, lat 11

Gminny Konkurs Szopek i Gwiazd Betlejemskich oraz Stroików i Kartek Świątecznych

Kategoria szopki duże:

II miejsce- Wiktoria Piwowarska, Iza Piegza

Kategoria szopki średnie:

I miejsce- Ola i Aneta Światłoń

Kategoria szopki małe:

Nagroda Specjalna-za niekonwencjonalny pomysł- Antoś Jankowicz

I miejsce- Julia Mądrala

II miejsce- Aneta Światłoń

III miejsce- Amelia Kukuła

Nagroda Specjalna za szopki miniaturki- Natalia Skoryk, Basia Malina

Wyróżnienie: Martyna Wojdyła, Natalia Wiśnicz

Kategoria kartki świąteczne:

I miejsce- Gabrysia Biela

Wyróżnienie: Natalia Skoryk, Aneta  Światłoń, Julita Malina

 

XVIII Ogólnopolski konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna- Boże Narodzenie, Nowy Rok" w Pabianicach

Wyróżnienie: Amelia Boczkaja


Praca Weroniki Garbień została zakwalifikowana do wystawy przy VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesienne Duszki i Leśne Skrzaty" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" im. prof. A. Kamińskiego przy ul. Lotniczej 1 w Krakowie.


XIV Przegląd Plastyczny "Anioł" w Nowym Sączu

Nagroda- Magdalena Zawada

Wariacje Graficzne 2016

 

Wyróżnienie: Antoni Jankowicz

 

Wakacyjny Konkurs Plastyczny Sułkowickiego Ośrodka Kultury

II miejsce- Wiktoria Piwowarska

III miejsce- Anna Kiebzak

Wyróżnienie: Julia Mądrala, Basia Malina, Magdalena Zawada

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem "WAKACJE"

Nagroda w grupie II:  

Danuta Piech, lat 6 „Na placu zabaw”

Nagroda w grupie III:

Julia Mądrala, lat 7 „Bawmy się razem"

XI Regionalny Konkurs Plastyczny "ZWIERCIADŁO" pt. Fantazyjne i mechaniczne motyle

Kategoria Przedszkolaki – rysunek:

            I miejsce – Julia Mądrala

            II miejsce – Antoni Jankowicz

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. I-III – rysunek

            II miejsce – Ola Światłoń

Kategoria Szkoła Podstawowa KL. IV-VI – rysunek

            II miejsce – Wiktoria Piwowarska


Praca Julii Mądrala - lat 6 została zakwalifikowana do wystawy w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym LABIRYNT WYOBRAŹNI organizowanym przez Zespół Szkół Plastycznych im. T. Kantora w Dąbrowie Górniczej.


Gminny Konkurs Kartek, Stroików i Pisanek Wielkanocnych

Kategoria stroiki:

I miejsce- Aneta i Ola Światłoń


Uczestnicy Koła plastycznego brali również udział w konkursach:

- Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Nałęczowie – konkurs pt. Moja wyobraźnia.

- Młodzieżowy Dom Kultury im. B. Broniewskiego w Rybniku – konkurs pt. Z pędzlem wśród gwiazd – Wincent van Gogh.


ROK 2015

Gminny Konkurs Szopek i Gwiazd Betlejemskich oraz Stroików i Kartek Świątecznych

Kategoria szopki duże:

III miejsce- Kacper Gaweł, Maciej Malina, Patrycja Wata

Kategoria szopki średnie:

II miejsce- Julita Latoń

Kategoria szopki małe:

I miejsce- Julia Mądrala, Aneta Światłoń

II miejsce- Zuza Gielata, Anna Gumularz

III miejsce- Michał Gumularz, Ola Światłoń

Wyróżnienie: Olimpia Chajdaś, Julita Stokłosa

Kategoria kartki świąteczne:

I miejsce- Daria Oliwa, Aneta Światłoń

III miejsce- Iza Bochenek, Emilka Rak

Wyróżnienie: Gabriela Biela, Amelia Światłoń, Karolina Kaszycka, Barbara Malina, Julita Latoń


 

Aktualności

Kontakt

  • Sułkowicki Ośrodek Kultury
    32-440 Sułkowice, ul. 1 Maja 70
  • (12) 273 34 59

    Dyrektor SOK
    735 998 869

Galeria zdjęć